TURNAJE V NEDĚLI 5.4.2009

18. 4. 2009

NEDĚLE 5.4.2009 - ELÉVOVÉ PŘESVĚDČILI O SVÝCH KVALITÁCH, STRŠÍ ŽÁCI ŠANCI NA LEPŠÍ UMÍSTĚNÍ PROPÁSLI

Blíží se konec ligové sezóny a turnaje všech kategorií vrcholí. V neděli 5. dubna absolvovali své zápasy elévové a starší žáci.

ELÉVOVÉ - HALA PELHŘIMOVObrazek

PSKC OKŘÍŠKY - TORNÁDO DDM JEMNICE  3:2 (1:0, 2:2)

Naše zápasy s Jemnicí jsou vždy napínavé. Nejprve jsme šli do vedení my, pak soupeř a zápas se nám podařilo otočit. Jemničtí naštěstí na naši branku poměrně málo stříleli, my jsme naopak v řadě dobrých šancí nedokázali trefit jejich branku.

PSKC OKŘÍŠKY - FBC SOKOL TŘEŠŤ  9:1 (4:0, 5:1)

Třešť má tým složený z řady menších a začínajících dětí. Proto ještě nedosahuje výkonnosti ostatních družstev. Zápas byl jednoznačný v náš prospěch.Obrazek

PSKC OKŘÍŠKY - SPARTAK PELHŘIMOV  6:4  (3:1, 3:3)

V první třetině jsme si vytvořili náskok a pak trochu polevili. Soupeř začal ve druhé polovině dotahovat až na rozdíl jediné branky. Díky přesilovce jsme se ale opět vzchopili a na branky od soupeře dokázali odpovídat stejně.

PSKC OKŘÍŠKY - SPARTAK PELHŘIMOV B  6:3 (0:3, 3:3)

Béčko Pelhřimova tentokrát nebylo v takové formě jako na ostatních turnajích. Ve třech čtvrtinách utkání jsme vedli již 6:0. Pak jsme nechali na lavičce sedět naše zkušenější hráče, aby si zahráli začátečníci. Hned byl vidět rozdíl a soupeř výsledek poměrně lehce korigoval.

TABULKA LIGY VYSOČINY ELÉVŮ 2009:

Obrazek

STARŠÍ ŽÁCI - HALA PŘIBYSLAV

PSKC OKŘÍŠKY - SK JeMoBu  6:8  (4:2, 1:2, 1:4)

Dobrý výkon zejména kněžické řady. Škoda promarněné příležitosti. Až do začátku třetí třetiny kromě jednoho vyrovnání jsme byli stéle ve vedení. Ve třetí třetině jsme nezvládli její začátek a hlavně konec. V posledních 31 sekundách zápasu se rozhodlo, že jsme nezískali ani jeden jediný bod.

PSKC OKŘÍŠKY - SPARTAK PELHŘIMOV  12:3  (0:4, 2:7, 1:1)

Podle výsledku kolaps, nevím, neviděl jsem. Ale podle dozvuků jsme nestačili rychlostí, kombinací atd. Že by útlum v důsledku smolného předchozího utkání ?

Na turnaji jsem nebyl, proto místo komentáře názory hráčů:

První zápas jsme hrali dobře asi jenom v první třetině, druhou, jako vždycky naprd a třetí byla podle mě dost o štěstí. Druhej zápas, to bych řekl, že jsme odchodili. Nějaká snaha byla, ale nemohli jsme se chytnout.

Dojmy nejsou moc dobré. Nedokázali jsme si přesně ani rychle nahrávat, v obraně jsme si neobsazovali hráče a pozdě k nim přistupovali. Většina gólů byla zbytečná a pouze z našich chyb. Únava byla velká v obou zápasech, nasazení a nálada byla lepší určitě v prvním utkání.