1. 11. 2010

TURNAJE - NEDĚLE 24.10.2010 - NEJLÉPE SI VEDLI ELÉVOVÉ

3. LIGA JUNIORŮ - HAVLÍČKŮV BROD

PSKC Okříšky - FbC Strakonice 3:4

Utkání, v němž jsme nebyli bez šancí. Převahu jsme však nedokázali využít v řadě brankových šancí. Škoda slabšího důrazu a první třetiny, po níž jsme se jen na soupeře dotahovali.

PSKC Okříšky - TJ Sokol Písek 2:7

Jednoznačný průběh - soupeř byl jasně lepší, na našich florbalkách hodně nepřesností.

V TABULCE JSOU JUNIOŘI PO ŠESTI ZÁPASECH PÁTÍ ZE DVANÁCTI TÝMŮ SE ZISKEM SDEVÍTI BODŮ.

LIGA VYSOČINY STARŠÍCH ŽÁKŮ - TŘEŠŤ

To co šlo v kategorii mladších žáků, již ve starších žácích možné není. Přesvědčili jsme se o tom již podruhé. Mám na mysli počet hráčů v týmu. Ze tří turnajů jsme hráli kompletní jedenkrát. Tentokrát jsme na střídačce měli pouze jediného hráče a tomu odpovídají i výsledky.

PSKC Okříšky - Hippos Žďár nad Sázavou 8:7 (3:0, 1:2, 4:5)

ObrazekCílem pro turnaj v Třešti bylo získat alespoň tři body. Nakonec se povedlo, ale s velkým štěstím. Začátek zápasu jsme zvládli dobře a dostali se do tříbrankového vedení. Vydržet s minimálním střídáním celou třetinu nám začalo ubírat síly. Druhou třetinu jsme prohráli 1:2. Nejdramatičtější byla třetí třetina. Pravidelně střídající Žďár nás začal pěkně rozebírat a obracet zápas. Únavou jsme s ním nestačili běhat a rázem jsme prohrávali 6:7. Nervy začaly pracovat na plné obrátky. Nezbylo než vzít si time out, vše rozebrat a hlavně uklidnit horké hlavy. To se vyplatilo. V přesilovce jsme vyrovnali a minutu apůl před koncem vstřelili vítězný gól.

PSKC Okříšky - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 2:16 (0:7, 2:7, 0:2)

I když přestávka po prvním utkání byla dost dlouhá, únavu nezahnala. Šli jsme do utkání s vědomím, že jej nemůžeme vyhrát. To se odrazilo i na výkonu - všichni působili ustrašeným dojmem. Navíc jsme vůbec nezvládli vstup do zápasu a po prvních pěti minutách prohrávali již 0:5. O to víc všem ztěžkly nohy a nic se nedařilo. Jedinou světlou chvilkou byl začátek druhé třetiny, kdy se nám v první minutě podařilo po pěkných kombinacích vstřelit dvě branky za sebou. Kde byly naše největší nedostatky kromě nedostatku sil a tedy i rychlosti: pomalé přihrávky, často jsme bránili ve dvou neboť se nevracel střední útočník a dlouhé držení míče na florbalce na úkor přihrávky.

V TABULCE JSOU STARŠÍ ŽÁCI PO ŠESTI ZÁPASECH ŠESTÍ Z DEVÍTI TÝMŮ SE ZISKEM OSMI BODŮ.

LIGA VYSOČINY ELÉVŮ - PELHŘIMOV

V kategorii elévů jsou členové našeho oddílu registrováni v ČFbU v rámci oddílu TJ OA Třebíč, za který také hrají. O jejich nedělním vystoupení máme jedinou informaci: v turnaji zvítězili.