MLADŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI 16.1.11 TURNAJ V DAČICÍCH

16. 1. 2011

Honza s turnajem nepočítal, tak i přes prosbu trenéra prostě nejel, Kuba byl celý týden zdravý, ale těsně před turnajem jej začala bolet ruka, noha nebo či co, Petr si natýmoval nemoc, přestože už týden po vyléčení chodí do školy – to je přístup hodný obdivu, jak někteří z nás dokáží za tým dýchat. Nakonec nás do Dačic odjelo pouze sedm včetnědacice-mz110116a.jpg brankáře. S jediným hráčem pro střídání jsme měli štěstí, že letos se zápasy této kategorie hrají jen na dva poločasy po devíti minutách. S tak malou sestavou jsme neměli co ztratit, snad proto se všichni dali dohromady, nikdo se nerozčiloval, spolehlivě zahrály opory týmu – Honza Dokulil a Melmen a tím se chytili i ostatní. Spokojeni jsme byli s nově vytvořenou obrannou dvojicí David – Marcel. Celkem s přehledem se nám podařilo uhrát první tři zápasy. Turnaj pak vrcholil duelem s největším rivalem – Sokolem Erupting Dragons Havlíčkův Brod. Letošní bilance vzájemných utkání je pro nás nepříznivá 1:2 adacice-mz110116b.jpg proti jeho dvěma kompletním pětkám jsme ani tentokrát velkými optimisty nebyli. Náš tým ale byl rozehraný dobře, dá se říct, že dvě třetiny času trávil na polovině soupeře. Potvrdila se ale naše střelecká bezmocnost a naopak obrovské nebezpečí, které hrozí od každého z útoků havlíčkobrodských hráčů. Jejich mnohem větší pohotovost střelby slavila úspěch a dvakrát se dostali do vedení, které jsme s velkým úsilím dotahovali. Dělba bodů byla spravedlivá a na obou lavičkách byla s výsledkem spokojenost. Nejlepšími střelci našeho týmu v turnaji byli Milan Picmaus a Jan Dokulil, s pochvalou nesmím zapomenout ani na ostatní hráče a brankáře Denise Tesaříka, který zachytal nad svůj standard. Výsledky turnaje jsou uvedeny v tabulce.