ASK Bystřice n.P.
PSKC Okříškyooo
5:5
3:3

Jestliže jsem po minulém týdnu na adresu mladších žáků pěl samou chválu, je to tentokrát právě naopak. Jakoby se všechny naše zkušenosti z turnaje Stupava cup vypařily a my se vrátily do svého stereotypu. Zvláště v prvním utkání proti Bystřici to bylo zcela zjevné. Kupodivu nejmladší členové týmu byli tahouny zápasu, zatímco ti starší, zkušenější, zápas pojali spíš jako procházku parkem, než ligový souboj. První třetina vyhraná 3:0 tým uspokojila a pak jsme již nestačili divit. Soupeř byl naším pravým opakem. Za Bystřici hrají většinou elévové (naši hráči jsou starší), ale celé utkání odvedli s obrovským nasazením a nadšením. Bojovali od počátku do konce, po první třetině se nesložili, ale naopak přidali a bylo to znát. Nakonec jsme se museli bát i o remízu.

První utkání se nám díky vlastním chybám nevydařilo a ke druhému jsme nastupovali proti prvnímu družstvu tabulky, Spartaku Pelhřimov. Možná pomohlo ostré zhodnocení výkonu po prvním utkání v šatně, možná některým hráčům došlo, že se jich žádný soupeř nebojí a záleží jen na tom, co jsou pro výsledek ochotni ze sebe vydat. Stručně řečeno, náš výkon se podstatně zlepšil, i když na úroveň minulého kola se nedostal. Utkání bylo po celou dobu otevřené, vyrovnané (třetiny 1:1, 0:0 a 2:2) dělba bodů naprosto spravedlivá. Další turnaj mladší žáci hrají až 25.11. Mají do té doby o čem přemýšlet a hlavně trénovat.