PŘIBYSLAV 4.11.07 - LIGA VYSOČINY STARŠÍ ŽÁCI

18. 11. 2007

ObrazekPro nás třetí kolo ligy starších žáků Vysočiny se hrálo v Přibyslavi a nutno přiznat, že jsme na ně nejeli se žádnými velkými ambicemi. Náš tým tvořili z poloviny mladší žáci a v prvním zápase jsme hráli proti áčku JeMoBu. To je družstvo zcela jiné výkonostní kategorie, takže prohru rozdílem 14 branek beru jako velice přijatelnou. Nedá se říct, že bychom hráli špatně, byli jsme dost dotěrní, snažili se obsazovat, ale nic naplat, kolotoč soupeře byl příliš velký. Našich šancí nebylo moc. Nejvýrazněji jsme se prosadili až v závěru druhé třetiny. To se první lajně podařilo dvakrát přečíslit obranu protivníků. Z něj Pavel Hybášek vytěžil naši jedinou branku.

PSKC OKŘÍŠKY - SK JeMoBu    1:15Obrazek

Druhý zápas nás čekal proti JeMoBU B a kluci do něj nastupovali s odhodláním dosáhnout lepšího výsledku. Začali dobře, ve třetí minutě se ujali vedení brankou Rosti Wasserbauera. V polovině třetiny však soupeř vyrovnal střelou ze středu naší obranné poloviny. asi o minutu později jsme špatně postavili zeď a vývoj utkání se otočil. Půl minuty před koncem třetiny hráč JeMoBu B zavěsil za Vencu další střelou středem po zmatku před naším brankářem. Druhá třetina dopadla 4:3 pro soupeře. I když ve florbale je vše možné a vývoj zápasu se dá mnohdy otočit, našim hráčům již ve třetí třetině chyběly síly nebo potřebná vůle. Útočníci se Obrazekpřestávali vracet, na střdačce byly slyšet spíš legrácky než soustředění na zápas. Přesto třetina skončila nejlepším výsledkem - nerozhodně 1:1. Pochvala patří Rosťovi Wasserbauerovi, který korigoval náši prohru vstřelením 4 branek a jednu také přidal Honza Račák.

PSKC OKŘÍŠKY -  SK JeMoBu B    5:8

Po dvou prohrách zůstává zachované naše umístění v závěru tabulky.