INNEBANDY CUP ČESKÉ BUDĚJOVICE

START LETNÍCH TURNAJŮ

O víkendu 13.-14. května 2017 jsme odstartovali letošní sérii letních florbalových turnajů. Zahájily ji naše dvě nejmladší kategorie, přípravka a elévové. V sobotu brzy ráno jsme spolu s početnou výpravou rodičů vyrazili do Českých Budějovice na turnaj Innebandy cup, který pořádal už třetím rokem klub Meťák Č. Budějovice. Po dva dny plná hala se třemi hřišti a spoustou diváků zažívala napínavé zápasy nejmenších adeptů florbalového sportu. Kategorie přípravek byla hodně vyrovnaná, naopak elévům bezkonkurenčně kraloval tým TJ Znojmo Laufen a sekundovali místní Tygříci Meťáku. Naši hráči patřili mezi nejmladší, a to jak v přípravce, tak hlavně v elévech. innebandy_c.budejovice-170513-14-215.jpgElévy z poloviny tvořili hráči přípravky a naopak z ročníku 2006 jsme neměli nikoho. Hrálo se systémem každý s každým, pravidelně jsme střídali všechny hráče. S výsledky jsme spokojeni, můžete je vidět v tabulkách. Přípravka z devíti týmů skončila na skvělém čtvrtém místě, když jí bronzový stupínek unikl o jediný bodík. V elévech soutěžilo třináct týmů, velká skupina ve středu tabulky byla vyrovnaná, o pořadí šestém a devátém místě rozhodoval jen rozdíl skóre. Díky němu nám připadlo osmé místo. Dva dny s řadou utkání byly skvělou zkušeností. Díky pomoci rodičů s dopravou jsme zvládli i další program. V sobotu odpoledne jsme absolvovali návštěvu ZOO Ohrada u Hluboké nad Vltavou, poté došlo na koupání v budějovickém plaveckém areálu. To se všem tak líbilo, že si ho část výpravy zopakovala i v neděli odpoledne před odjezdem domů. O celé image-5.pngvýpravě nejlépe vypovídá velké fotoalbum, na které se můžete podívat ZDE.Na Innebandy cupu se nám moc líbilo, jsou tam skvělí pořadatelé, vše perfektně klapalo, i stravování i nocleh v tělocvičně klubu. Za rok se určitě vrátíme.