HLADKÉ VÍTĚZSTVÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ 28.1.12 V PŘIBYSLAVI

SOBOTA 28. LEDNA - LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ - SH bystrice-mz-120128-020.jpgPŘIBYSLAV

Oproti minulému turnaji v Okříškách jsme dokázali dát dohromady jen část týmu. Někdo byl na horách, další dva na jiných sportovních akcích. Do Přibyslavi jsme dorazili pouze se sedmi hráči a dlouho zvažovali, koho dát do branky. Konečné vítězství jsme proto ani nečekali.

Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - PSKC Okříšky 5:8 (0:1, 3:3, 2:4)
Branky: 4x M.Pospíšil, 2x P.Kourek a J.Kolbábek. Asistence: 3x M.Pospíšil, 1x N.Vrzalová a D.Koukal.

bystrice-mz-120128-008.jpg Tradičně jsou naše první zápasy na turnajích dost krizové. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Ne a ne se probudit, pomalý pohyb, nedaří se přihrávky, všichni ještě ospalí. První dvě třetiny byly velice vyrovnané, Draci hráli na rozdíl od nás s chutí. Až třetí část hry přinesla trochu obrat a vítězství jsme nakonec vydřeli.

PSKC Okříšky - SK Juvenis Přibyslav 8:7 (4:2, 4:1, 0:4)
Branky: 4x M.Pospíšil, 1x N.Vrzalová, P.Kourek, J.Kolbábek, D.Koukal. Asistence: 1x P.Kourek, P.Lorenc, M.Pospíšil.

Přestávka přes jeden zápas nám prospěla. Posilněni párkama v rohlíku jsme nastoupili ibystrice-mz-120128-014.jpg s větší chutí do hry. Před zápasem byly obavy, jak dopadne, ale hru jsme od začátku ovládli my. Konto úspěšně narůstalo. Věděli jsme, že Ondra v brance nemá s chytáním naprosto žádné zkušenosti a nesmíme soupeři dovolit moc střel. Asi nás pětibrankový náskok ve třetí třetině moc ukolébal. Několik střel z dálky a ze zápasu bylo drama. Nakonec zvítězila naše větší zkušenost.

bystrice-mz-120128-032.jpgPSKC Okříšky - SK Juvenis Přibyslav - FVL 9:3 (2:0, 2:0, 5:3)
Branky: 5x M.Pospíšil, 2x P.Lorenc a D.Koukal. Asistence: 2x M.Pospíšil, 1x N.Vrzalová a P.Kourek.
FINÁLE: PSKC Okříšky - SK Juvenis Přibyslav - FVL 8:4 (4:0, 1:1, 3:3)
Branky: 3x P.Kourek, 2x M.Pospíšil, 1x N.Vrzalová, P.Lorenc a D.Koukal. Asistence: N.Vrzalová, P.Lorenc, M.Pospíšil a D.Koukal.
Dva poslední zápasy si byly poměrně podobné. Předchozí výhry nám dodaly sebevědomí. V brance Ondru vystřídal Honza Kolbábek (předvedl opravdu vynikající zákroky) a všichni pořádně zabrali. Soupeře jsme hned v úvodu zatlačili do jeho obranného pásma. Úvod obou zápasů se vydařil i brankově. Tým Juvenis-FVL znervózněl, my naopak získali klid na pěkné kombinace. I když se v závěru obou zápasů projevovala únava a čerpali jsme timy, vítězství jsme si spolehlivě pohlídali. Pochvalu zaslouží všichni hráči.

Sestava: Jan Kolbábek, Ondřej Nováček, Natálie Vrzalová, Marcel Pospíšil, David Koukal, Pavel Kourek a Petr Lorenc.