DRUHÁ LIGA DOROSTENCŮ - KAPLICE 19.12.2009

13. 1. 2010

Úkol pro čtvrtý turnaj byl jasný –Obrazek dovézt všech šest bodů a udržet druhé místo v tabulce. Jenže – ze třinácti okříšských hráčů nakonec jeli pouze tři! Několik ukázek, jak tahle situace nastala: ... „pozítří jedeme na hory, musím se balit a tak“... „musím si jet koupit do Jihlavy adaptér k foťáku“ ... „promiň, nemůžu“... (Napadá mě otázka, proč vlastně tihle hráči hrají florbal.) Start družstva tedy zachraňovala kněžická lajna, které chyběl z pěti hráčů jediný. Sedmičlenný tým včetně brankáře však na hřišti odvedl maximální výkon.

PSKC OKŘÍŠKY – FBC ČTYRÁK   13:2 (8:0, 3:2, 2:0)

ObrazekZačátek byl z naší strany hotová smršť – během první minuty jsme vedli 2:0. Ostatně celý zápas byl koncertem celého týmu pod taktovkou kapitána Honzy Kourka, který sám dal osm branek! Soupeř nemohl na naši hru najít recept a dvě branky v naší síti byly spíše odrazem šetření sil na další zápas.

PSKC OKŘ. – FBC ŠTÍŘI Č.BUDĚJOVICE 4:10 (2:1, 2:5, 0:4)

Opět skvělý výkon zasluhující Obrazekpochvalu všem hráčům. Průběh utkání skvěle ukazuje skóre jednotlivých třetin. Na naší straně sedm hráčů – na soupisce soupeře 18 hráčů, přitom výkonnostně vyrovnané týmy, které se přetahují o druhé místo v tabulce. První třetinu jsme proti třem lajnám soupeře uhráli a drželi si vedení v zápase. Krátká přestávka ale na potřebný odpočinek nestačí a zákonitě se skóre začalo obracet. Přesto jsme soupeřovo vedení v závěru druhé třetiny stáhli na 4:6. V poslední třetině šlo o to nedostat moc gólů. Zadýchaní, bolest v nohou, už se prostě nedalo dostatečně rychle přistupovat k protihráčům. Tenhle zápas neprohráli kluci na hřišti, ale ti, co zůstali ležet doma.