25. 4. 2010

PSKC Okříšky- FBC Čtyrák 10:2

Branky:Wasserbauer 6x, Kovář 2x, Diviš, Salák
Asistence:Salák 2x, Kovář 2x, Račák, Wasserbauer, Kučera
Na tento turnaj jsme přijeli jen v sedmi hráčích, ale v dobré náladě a natěšeni. Zápas pro nás nezačal zrovna dobře, když jsme po pár neproměněných šancích dostali první gól. Naštěstí jsme asi za 3 minuty dorovnali a v 1. třetině přidali ještě jednu branku.Ve druhé třetině jsme pokračovali v dobrém výkonu a dostali jsme (jen) jeden nešťastný gól. Třetí třetina byla v naší režii a už jsme si ji jen užívali, skončila 5:0 pro nás.

Po zápase jsme se pomalu začínali soustředit na druhý a o dost těžší zápas proti Štírům z Budějovic.

FBC Štíři Č.Budějovice – PSKC Okříšky 5:6
Branky: Wasserbauer 2x, Salák 2x, Diviš, Kovář
Asistence:Wasserbauer 2x, Salák, Kovář
Do zápasu jsme vstoupili s vidinou průběžného druhého  místa v celkovém pořadí. Jeho začátek byl vyrovnaný a ještě jsme stačili tempu Budějovic. Po proměněné šanci Kuby Diviše jsme dali ještě jeden gól a tím zakončili první třetinu.

Po zahájení druhé třetiny jsme dostali v čase 1:29 gól, na který jsme dokázali odpovědět. Ale pak jsme dostali další dva góly a nevypadalo to moc dobře. Soupeř se naštěstí nechal vyprovokovat a do konce druhé třetiny se nechal třikrát vyloučit, čehož jsme dokázali využít a dali jsme dva góly na 5:3. Ve třetí třetině nám došly síly a začali jsme polevovat. Dostali jsme dva góly a bylo srovnáno. Blížil se konec zápasu. Pět sekund před koncem rozhodčí odpískal faul na soupeřově polovině. K míčku se postavil Rosťa a vedle něho Filip. V hale bylo hrobové ticho. Rosťa nahrál Filipovi a ten vystřelil. Síťka v bráně se pohnula a my začali řvát: „Gól,Gól“. Časomíra se zastavila v čase 13:57 a to znamenalo, že jsme gól, který nás posunul na druhé místo v tabulce, dali tři vteřiny před koncem zápasu!!! Soupeři bylo do pláče a my slavili. Domů jsme jeli s dobrým pocitem a s šesti body do tabulky.