DOROSTENCI UKONČILI O VÍKENDU 17.-18.3.2018 SEZÓNU

SOBOTA 17. 3. 2018

1. LIGA DOROSTENCŮ, SKUPINA C – hala MILEVSKO

PSKC Okříšky  -  FbC Orel Nové Město na Moravě   7:8   (4:3, 2:2, 1:3)
Branky/asistence: Vojtěch Novotný 3/1, Jáchym Hons 2/0, Adam Ampapa 1/1, David Kučera 0/2, Jiří Uher 1/0, Tomáš Kuchyňa 0/1
Nešťastná prohra. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, většinou se hrálo na polovině soupeře. Doplatili jsme ale na indispozici gólmanů. Zdravotní důvody nám ze tří dva vyřadily a musel zaskakovat nejméně zkušený starší žák. Nové Město tak z několika střel vytěžilo maximum.

PSKC Okříšky  -  FBC Štíři Č. Budějovice   2:10   (0:2, 1:4, 1:4)
Branky/asistence: Adam Ampapa 1/1, Petr Pojer 1/0, Jáchym Hons 0/1
Zklamání z prvního utkání mělo velký vliv na výkon proti ČB. Když k tomu přibyl ještě úraz Tomáše Kuchyni, jednoho z tahounů týmu, bylo rozhodnuto. Štíři byli lepší, měli míček více v držení, my naopak nepřesné přihrávky a malá chuť do hry. Výsledek tomu odpovídal.

2. LIGA DOROSTENCŮ, SKUPINA 5 – hala SŠTO DAČICE

dacice-db-180317-25.jpgPSKC Okříšky  -  TJ Sokol H.Brod E. D.    6:10   (2:1, 4:3, 0:6)
Branky/asistence: Vít Jirků 1/3, Michal Nestrojil 2/1, Martin Noháček 2/0, Michasl Novotný 1/0, Jakub Blažíček 0/1
Po dvě třetiny dobrý výkon a vedení o dvě branky, ve třetí kolaps možná i z únavy, jak jinak si vysvětlit šest branek v síti. Hrát pouze se dvěma střídajícími hráči a jedním v brance zaskakujícího za brankáře je těžké. Přesto jsme měli zátěž třetí třetiny zvládnout a zbytečně neprohrát.

PSKC Okříšky  -  FBŠ Jihlava   1:27   (0:14, 1:7, 1:7)
Branky/asistence: Pavel Pospíšil 1/0, Michal Novotný 0/1
Béčko opět doplatilo na souběh s turnajem áčka. Vleklé zdravotní problémy zkosily pár hráčů a do Dačic nezbyl ani gólman, ani hráči. Proti nadupané FBŠ jsme věděli, že nemáme šanci. Byla těžká volby, koho z hráčů dát do brány. Ani náš přístup k utkání nebyl v dané situaci ideální, a tak brankové hody pro FBŠ nebyly problémem. Oba zápasy jsme bohužel odehráli jen z povinnosti.

Fotogalerie z turnaje ZDE.

NEDĚLE 18. 3. 2018

LIGA VYSOČINY PŘÍPRAVEK – hala TŘEBÍČ, Horka – Domky

LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ – hala HAVLÍČKŮV BROD

h.brod-mz-180318-03.jpgPSKC Okříšky  -  TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons   1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
Branka/asistence: Štěpán Ludmila 1/0, Šimon Korba 0/1
Přes prohru předvedli naši elévové s mladšími žáky dobrý výkon. Jsme nejmladším týmem v soutěži, naopak naši dnešní soupeři patří k její špičce. Musíme víc zapracovat na zakončení útočných akcí, kterých jsme si vytvářeli dostatek.

PSKC Okříšky  -  Hippos Žďár n./S.   3:10   (1:2, 0:2, 2:6)
Branky/asistence: Šimon Korba 1/1, Martin Ošmera 1/1, Ondřej Dosedla 1/0
Jestliže jsme podali v prvním zápase dobrý výkon, ve druhém to bylo naopak. Držet krok se soupeřem se nám podařilo jen v první třetině. Naše útoky byly bezzubé a když se nedařilo, přestalo nás bavit hrát. Marné bylo burcování na střídačce. Poraženecká nálada udělala své a v šatně následovala důkladná rozmluva. Příště musíme zahrát lépe.