PSKC Okříšky - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 8:9
SK Juvenis Přibyslav - PSKC Okříšky 3:10

2. LIGA DOROSTENCŮ - HALA BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

Slavoj Třešť - PSKC Okříšky 5:9 (4:2, 0:2, 1:5)
Branky: 4x David Salák, 2x Martin bytrice-do-120310a.jpgŽák, 1x Milan Picmaus a Marek Holešinský a Filip Rampír. Asistence: 2x Marek Holešinský, 1x Milan Picmaus, David Salák a Ondřej Holešinský.
Zápas byl pro nás jedním velkým trápením, při kterém jsme ztratili dost sil. I když je Slavoj Třešť v tabulce poslední bez jediného vítězství, za sezónu dosáhl velkého pokroku. Zejména v útoku byl rychlejší a mnohem pohotovější v zakončení. Nabytrice-do-120310b.jpgši obránci jen kolem sebe koukali. Díky tomu jsme na konci první třetiny prohrávali dokonce 2:4. Dalo nám hodně práce ve druhé třetině alespoň vyrovnat. Hned potom David Salák neproměnil nájezd, ale v závěru utkání se nám přece jen podařilo prosadit a brankově odskočit.

PSKC Okříšky - Hippos Žďár nad Sázavou 4:5 (1:1,2:1, 1:3)
Branky: 3x Milan Picmaus, 1x Martin Žák. Asistence: 1x Filip Rampír.
Na regeneraci sil našeho týmu složeného z poloviny ze starších bytrice-do-120310c.jpgžáků nebylo moc času, což asi druhý zápas rozhodlo. Třikrát jsme šli do vedení, soupeř jen dvakrát, ale to druhé bylo nakonec vítězné. Věková, ale i početní převaha Žďáru nebyla ve hře po tři čtvrtiny zápasu patrná a útoky se střídaly na obou stranách. Když šli jedni do vedení, druzí obratem vyrovnali, o napětí nebyla nouze. My nakonec střídali jen se třemi hráči a ve třetí třetině se projevil úbytekbytrice-do-120310d.jpg sil. Když se tři a půl minuty před koncem Žďár dostal do vedení, nebylo už pro něj těžké si je pohlídat. My měli ztěžklé nohy, hráči v zeleném mezi námi lehce s míčkem kličkovali a šetřili čas. Těsnou prohrou se nám uzavřela možnost pokusit se ještě vybojovat druhé místo. Jak jsme se pobavili v šatně, nebyl důvodem tento zápas, v něm kluci hráli dobře.

Sestava: Ondřej Holešinský, Michal Beneš, Marek Holešinský, Milan Picmaus, Denis Tesařík, Filip Rampír, David Salák, Marek Diviš, Miloslav Plot a Martin Žák.

NEDĚLE 11. BŘEZNA 2012
LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ - HALA ZŠ JAROMĚŘICE N.R.

PSKC Okříšky - Tornádo DDM Jemnice 9:6 (4:2, 1:2, 4:2)
Branky: 4x Marcel Pospíšil, 3x Pavel Kourek, 2x David Koukal. Asistence: 2x David Koukal, 1x Marcel Pospíšil.
ZŠ Jaroměřice-SK JeMoBu - PSKC Okříšky 2:12 (1:2, 0:5, 1:5)
Branky: 5x Marcel Pospíšil, 3x Petr Lorenc, 2x Pavel Kourek a David Koukal. Asistence: 6x David Koukal, 4x Pavel Kourek, 1x Petr Lorenc.
SK JeMoBu - PSKC Okříšky 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
Branky: 3x Pavel Kourek, 1x Jan Kolbábek, Petr Lorenc a Marcel Pospíšil. Asistence: 2x Jan Kolbábek, 1x Pavel Kourek.
Finále: PSKC Okříšky - SK JeMoBu 4:5 (0:2, 4:2, 0:1)
Branky: 3x Marcel Pospíšil, 1x Pavel Kourek. Asistence: 2x Petr Lorenc, 1x Marcel Pospíšil.

V posledních dvou turnajích jen druhá místa. Hráče to hodně mrzí, jaromerice-mz-120311a.jpgteď v Jaroměřicích seděli v šatně skleslí a zklamaní. Vždyť základní částí prošli naprosto suverénně, všechny výhry byly dostatečně vysoké. Jenže opakovaný zápes s SK JeMoBu ve finále byl zcela jiný. Zatímco my stříleli přímo do brankáře, soupeř byl mnohem přesnější a brzy nám unikal až o čtyři branky. My naopak ne a ne dát branku. Překonat jejich gólmana se podařilo poprvé až v polovině zápasu. Sebrali jaromerice-mz-120311b.jpgjsme všechny síly a do konce druhé třetiny stihli vyrovnat. Jenže vše dopadlo tak jak minule – ve třetí třetině ve čtvrtém zápase když můžete střídat jen jednoho hráče se útočí a brání hodně těžko. Za normálních okolností by nás pátá branka v síti asi nerozhodila, ale tentokrát jsme již vyrovnat nedokázali. Turnaj neprohráli hráči na hřišti, ale spoluhráči, kteří dali přednost domácímu pohodlí nebo jinému programu.

Sestava: Jan Kolbábek, Marcel Pospíšil, Pavel Kourek, Pavel Ferda, David Koukal, Petr Lorenc.